Listopad 2010

Tohle není story..Tohle se mi vážně stalo!!!

30. listopadu 2010 v 17:18 | DaniLeto
Neuvěřitelnýýý!
Včerejšek byl pro mě něco jako předčasný vánoce. Hurricane se blížil a mě pracovali nervy..já vim sem divná, ale fakt sem se těšila jako nikdy!..
Ráno jsem se vzbudila asi okolo 11...Dřív nevstanu..Nikdy..!Mužskej vypálil z baráku tak si řikám..Jéé..Aspoň se mi nebude smát jak sem ujetá..Už v koupelně sem cejtila, že dnešek nejspíš nepůjde tak hladce jak sem si přála...Nemoc mě sklátila takže sem si stěží udělala kafe a zapla comp pro skrácení těch 6 hodin který mě čekali před zveřejněním klipu. Otevřu si admin blogu jako že se juknu co dělaj ségry..a v tu chvíli!!!..Píp píp píp...! A Ku...va! Teplota počítače v kritickém bodě! Co teď? Vypnu ho!!Težce dejcham a přemejšlim co dál? Néé to néé! Tohle se může stát jenom MĚ! OK..Du si z toho zakouřit a zkusím to znova! Píp píp píp...! A Ku..va Podruhý! Tak tohle je hodně špatný! První co mě napadlo co se mohlo pojebat byl větrák. Fajn tak ho vyluxuju..Nechám ho schladnout a zapnu ho..Modlitby byli vyslyšeny! Fachá..Když začnu psát první článek..Píp píp píp! A Ku..va po třetí! Musim ho rozebrat. Projistotu volám zkušenějšímu..Dotyčný mě moc nepotěšil!..Nejspíš se ti nepodaří ho rozebrat..Taky že nepodařilo...Co teď? Mužskej přijede až dost pozdě večer. stejně to rozebere a řekne že je to V...! Přemejšlim...Nechám ho vychladnout a zkusim něco udělat než zas zkolabuje..Vydržel 10 min a pak bum..Tohle sem praktikovala asi do 7 hodin. hodinu schladnou 10 min na netu..Díky bohu se nic extra nedělo..všechno začne až za 3 hodiny..Stihne ho někdo opravit???Zkušenější si přikráčel ladným krokem se slovama... aby ses ne PO..Moje nervy to nevydrželi, normálně sem řvala jak mimino.Čekala sem takovou dobu a mám hovno..všychni ho uviděj a já nic! 9 hodin..1 hodina do premiery!! Panika!!Uklidňuju se marsákama..Nevěřitelný...Půl 10..Počítač na stole bez obalu všude samí drátky..ALE..FUNGUJE! Ten můj šikuláček..Vyndal ventilátor..přišoupnul ke stolu větrák, který pužíváme v létě (teď slouží stejně jako sušák) a nastavil ho na procesor aby se chladil..Procesor už byl lehce o čouzený z toho jak sem mu celej den zatěžovala..chudák! Počítač funguje a nepípá..Okamžitě ladim mtv.com..Mezitim Mě moje drahá KATTY..pěkně dostala zprávou..Ale vždyť premiera má bejt až zítra!! ááá! Vydžela sem!Amíci sou psychopati..ale díky nějakýmu dobrákovi sem asi okolo 12 hodiny shlídla HURRICANE FILM!!!!..Mazec! Pořád sem v takzavané euforii!!!Jelikož mi hučí u hlavy větrák..končím..doufám..že se k vám brzy dostanu a rozeberu všechno co chci!!Děsnýýý! Pitomá elektronika!!!zatím páá segry..Miluju vás


The Hurricane film...Konec cenzuře!!!!!!...Hurricane - The Film (uncensored)

30. listopadu 2010 v 16:40 | DaniLeto

No pravdou je že mi párkrát vyjeli bulvy z ďulků

pro slabší povahy cenzurovaná verze


Moje první pocity z klipu....

30. listopadu 2010 v 0:10 | DaniLeto
Dokonalý!!!!! Tohle je přesně to co mi u This is war chybělo! Fakt neuvěřitelný! Cubbins je géénius!

Teď už asi neusnu! Rychle sem si ho stáhla do počítače! počítám s tím že ho z you tube brzy vymažou..Autorský práva..Ale kluci ho brzy hodí offiko pro všechny! néé jenom pro amíky!

brzy čekejte animky z Hurricane... by Me..samozřejmě! 

JO JO JO HURRICANE!!!!!

29. listopadu 2010 v 23:51 | DaniLeto
A koukejte rychle než to smažou..


Diskriminace!!! To že nejsem občan u.s.a. prý znamená, že nesmim vidět Hurricane!

29. listopadu 2010 v 23:47 | DaniLeto
eště chvíli budu sledovat you tube a pak na to seru!! Další kdo hamouní!!


Já sem sem To věděla!!

29. listopadu 2010 v 23:19 | DaniLeto
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hurricane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty hovada americkýýýý! Jááá sem češka..No A co!!!!
Přímej zásah!..nebo je to infarkt?

29. listopadu 2010 v 23:08 | DaniLeto


20 min. film Hurricane neuvidíme v TV.... na netu ale 100%

29. listopadu 2010 v 20:45 | DaniLeto
To je fuk! Hlavně že bude na netu..Zajímaví článek TADY!!!

Tak jak jste na tom s nervama?? Já špatně!

29. listopadu 2010 v 20:37 | DaniLeto
Půl 9...Krucinál...já už to nevydržim! Sem jak malá holka..Hurricane!Hurricane!Hurricane!!!